לומד תורה יקר!

מרגיש שאתה לא זוכר מספיק את הלימוד?

חש בסוף הזמן שאתה דורך במקום?

המרכז להעצמת הזיכרון מציג:

שיטת "בור סוד"

מיסודו של בעל העקידה זצוק"ל

השיטה היחידה בהמלצת גדולי ישראל שתעזור גם לך
לזכור בע”פ כל דף בגמרא או סימן וסעיף בהלכה.
ושתקדם אותך כל שנה בצעדי ענק לידיעת הש”ס והשו”ע בע”פ.

צפו בסרטון אודות השיטה:

מכתב אישי מהרב בן ציון שמואל

מייסד המרכז להעצמת הזיכרון "בור סוד"

אם גם אתה מעוניין לזכור כל יום את מה שלמדת, ולהגיע בסוף כל זמן עם כמה פרקים, מסכת שלמה או סימנים שלמים בהלכה, אז כנראה זהו בהחלט המכתב החשוב ביותר שקראת…

אך לפני שחלילה אני “מבזבז” את זמנך חשוב לי להדגיש עבור מי המכתב איננו מיועד.

1. רק אם אתה מרגיש שהשאיפה המרכזית והחשובה ביותר עבורך היא לזכור את כל מה שאתה לומד ומוכן להשקיע עבור כך את כל כולך למשך שלושת החודשים הבאים המשך לקרוא את המכתב. 

2. רק אם יש ברשותך בין שעה לשעה וחצי ממוצע לדף מחוץ ללימוד עצמו, ע”מ שתוכל לבצע את השיטה ולעשות חזרות, המשך לקרוא את המכתב.

3. ורק אם אתה מוכן לתת אמון מלא ולתת הזדמנות אמיתית לעצמך ל”עשות” את השיטה ולא רק “לנסות” אותה, מכתב זה בהחלט מיועד עבורך…

השיטה של “בור סוד” אותה אני משתף איתך כאן, אחראית באופן ישיר לזכירתם של מאות ואלפי דפים וסעיפים שלי ושל הבוגרים של הקהילה המיוחדת שלנו. זה לא “תיאוריות” או עוד איזה קורס…

אלו הם הוראות פעולה ברורות, צעד אחר צעד, איך להפסיק לשכוח, להבין את איך שהזיכרון עובד, ולרתום את הידע הזה לטובת מה שאתה רוצה לזכור! 

אתה הולך לקבל יתרון עצום מול כל הסובבים אותך, לדעת להשיב על כל שאלה בגמרא או בהלכה שישאלו אותך. אתה תלמד איך להפוך כל דף גמרא למשהו חוויתי שהמוח יוכל לזכור אותו בקלות, איך לחזור עליו בצורה נכונה כדי להנציח אותו בזיכרון, ואיך לשלוף אותו בקלות כאשר תרצה לעשות זאת. 

הרשה לי לגלות לך, שגם אני מעבר למסכתות וההלכות אותם למדתי כמו כולם בישיבה, וגיליתי ששכחתי קרוב ל-80% כשנפגשתי בהם שוב בכולל, החלטתי להיכנס עם המון מרץ ומסירות למסלול לימודים לרבנות, ולאחר שנתיים וחצי של השקעה מסיבית עם סיכומים וחזרות אין ספור, נגשתי להיבחן על כל הלכות שבת, וכל זה כדי לגלות לאח”מ שלמרות כל זאת אני לא זוכר יותר מ- 50% מכל מה שעמלתי עליו רבות כ”כ. ושגם אם משקיעים כ”כ הרבה בחזרות, חייבים ללמוד איך לעשות אותם נכון ולהוסיף תחבולות ע”מ שנוכל לזכור כל דף או סעיף שנלמד. 

אם לא תשקיע בעצמך ללמוד את שיטת בור סוד, סביר להניח שכנראה תמשיך ללמוד ולחזור כפי שהורגלת ובסוף הזמן תשאל את עצמך בשביל מה כל העבודה הקשה הזאת, אם אתה שוכח בסוף כמות גדולה כ”כ מכל מה שלמדת? מה נשאר לך מעבר לערך העצום של עצם הלימוד?

אם אתה עדיין כאן איתי – אתה כבר מבין ויודע שהכל בידיים שלך, כשתעבור איתי את הקורס המיוחד הזה – פתאום תסתכל על הלימוד שלך בצורה אחרת לגמרי, אתה תבין איך הזיכרון עובד? איך לתמצת כל סוגייה? איך להפוך אותה לחומר חווייתי? איך לצרוב אותה בעזרת חזרות נכונות למשך שנים? ולהסתכל על עצמך בעוד שנה קרוב מאי פעם להגשים את חלומך לדעת ש”ס, להיות מו”צ או רב עיר בעז”ה. 

כן, אני רוצה להיות חלק מקהילת בור סוד,

אני יודע שההשקעה שלי תאפשר לי:

בהכוונתם ובברכתם של גדולי ישראל שליט”א

מה נלמד בקורס?

כל השיעורים מוקלטים וזמינים עבורך לצפייה או האזנה חוזרת בזמן ובמקום שנוח לך.

החיים שלך הולכים להשתנות באופן דרמטי…

אם יש לך את הרצון והשאיפה מקומך איתנו. 

למה דווקא בור סוד?

א. רמת דיוק יוצאת דופן

בשונה משאר שיטות ותחבולות אחרות, שיטת בור סוד בולטת במיוחד ברמת הדיוק יוצאת הדופן של הבוגרים ואיכות הזיכרון לטווח הארוך של חברי הקהילה. כך שכל אחד לאחר שלמד וביצע את שיטת בור סוד יכול לחזור בכל רגע נתון על כל דף ודף שלמד מתחילה ועד סוף ללא גמגום כלל וכלל. וזאת גם כאשר מדובר במאות ואף אלפי דפים וסעיפים בשו”ע. 

ב. דרך ארוכה שהיא קצרה

יתרון נוסף לשיטת בור סוד היא שאע”פ שבתחילת הדרך היא דורשת זמן והשקעה, אבל לאחר תרגול של חודשים ספורים כמות הזמן הולכת ומתקצרת כפי שאמרו חז”ל דרך ארוכה שהיא קצרה. כך שככל שחולף הזמן היא נעשית קלה יותר מהירה יותר ומהנה יותר. 

ג. שותפות 
זהו הפרט הכי חשוב שמייחד אותנו ברמה הגבוהה ביותר, וזוהי תחושת ההתחייבות שאנו חשים כלפי כל אחד שנתן מהונו כדי להצטרף לקהילה, לתת לו את המירב שבמיטב ע”י שירות מעבר למצופה כדי שיהיה בטוח שחלילה הוא אינו אחד מתוך ההמון. וזאת ע”י מענה אנושי לכל חיים על כל שאלה בביצוע השיטה, פנייה טכנית, בקשה או הערה. 

והדבר האחרון, שהוא אינו יתרון אלא תוצאה של כל אותם היתרונות שהזכרנו שללא ספק הופכים את בור סוד להצלחה כל כך גדולה, הם ההמלצות והפידבקים של מאות מהבוגרים שלנו שבידם כבר מאות ואלפי דפים וסעיפים. 

לכן אם אתה עונה על 3 התנאים:

 
  1. שאיפתך להצליח בלימוד התורה היא המרכזית והגדולה ביותר שלך, לפחות לשלושה חודשים הקרובים. 
  2. שיש לך בין שעה לשעה וחצי לדף מחוץ ללימוד עצמו לתרגל ולבצע את השיטה יחד עם חזרות.
  3. שאתה מגיע לעשות את השיטה ולא “לנסות” אותה. 

מקומך עם חבורת “בור סוד” שלמעלה מכל ספק תביא אותך להשגים עצומים ובטוחים. 

מחיר הקורסים של בור סוד

מסלול רגיל

מחיר קורס טלפוני:

890 ש"ח

מחיר קורס וידאו:

990 ש"ח

חבילת זהב - מסלול משולב:

מחיר קורס טלפוני:

1690 ש"ח

מחיר קורס וידאו:

1890 ש"ח

לא בטוח? רוצה להתייעץ?

צור קשר עם מרכז 'בור סוד':

כל הזכויות שמורות ל'בור סוד' | עיצוב ובנייה: חומה ומגדל

translate

לרכישה נא ליצור קשר

077-222-1212